محل تبلیغات شما

شادند جهانیان به نوروز و به عید

عید من و نوروز من امروز توئی

منت بی پایان خداوند منان بر من کمترین بندگانش باد که بعد از سالها تلاش پیش از عید ۱۳۹۹ه.ش مقدمات وصال با یار گرانمایه ام مهیا گشت، گرچه شیوع بیماری کرونا و اولویت سلامت در مسئولیت اجتماعی‌مان و وم رعایت نکات بهداشتی نگذاشت شادی یکیشدنمان را پیش از عید نوروز با اقوام و آشنایان تقسیم کنیم؛ لاکن این فرخنده اتفاق در ۲ اسفند ۱۳۹۸ فراموش ناشدنیست و جشن و سور و ساتش بماند برای بعد از عید و در دوران آرامش و سلامت جامعه. الخیر فی ما وقع

این روزها، روزهای سختی است برای جامعه، اما کیست که نداند قطعا بعد از هر سختی گشایشی است.

همسرم؛ بهترین برای من است، خدا می داند که چقدر پا به پای من جنگید تا مقدمات زندگیمان را بسازیم؛ خدا می داند چقدر دوشادوش من سختی ها را بجان خرید، او ثانیه به ثانیه جوانی اش را برای تحقق آرزوی مشترکمان گذاشت، و من تا ابد قدردان اویم، بدون همسرم من تمام فرصت زندگی را می باختم، ارج و عزتی که ایشان نزد من دارند در این ایام نوروز برایم یادآور شعر زیبایی از مولاناست که می‌فرماید:

اندر دل من مها دل‌افروز توئی

یاران هستند لیک دلسوز توئی

شادند جهانیان به نوروز و به عید

عید من و نوروز من امروز توئی

#مولانا

یا کاری نکنید یا بهترین‌تان را انجام دهید.

نوروز من، امروز توئی

8 سال روی صفحات میهن بلاگ نوشتم...

عید ,نوروز ,توئی ,سختی ,داند ,پیش ,امروز توئی ,بعد از ,از عید ,من امروز ,نوروز من

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت شرکت - ثبت لوگو - ثبت شرکت خاص hanchiafonsubt cabersdachard سرود عشق،وب لژیون همسفر شهلا riaremutcont nuwallngelog اخبار٬اطلاعات و تحلیل های دفاعی و امنیتی همه چیز از همه جا tersandwebsand lablessvabre